Zespół redakcyjny

Zespół redakcyjny Numer ORCID mail
Redaktor Naczelny:    
Iwona Dorota Czechowska, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-8051-5324 dorota.czechowska@uni.lodz.pl
Paulo Reis Mourao, University of Minho, Braga, Portugalia ORCID logo https://orcid.org/0000-0001-6046-645X paulom@eeg.uminho.pt
Zastępca Redaktora Naczelnego:    
Dagmara Hajdys, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0001-6371-5423 dagmara.hajdys@uni.lodz.pl
Ramona Rupeika-Apoga, University of Latvia, Ryga, Łotwa ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-3941-0723 ramona.rupeika-apoga@lu.lv
Redaktor Tematyczny: Finanse    
Monika Marcinkowska, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-3494-9834 monika.marcinkowska@uni.lodz.pl
Sophia Lobozynska, Ivan Franko L'viv National University of Lviv, Ukraina ORCID logo https://orcid.org/0000-0001-5483-6864 lobozynska.sophia@yahoo.com
Redaktor Tematyczny: Prawo Finansowe    
Edyta Rutkowska-Tomaszewska, Uniwersytet Wrocławski, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii ORCID logo https://orcid.org/0000-0001-9359-7034 edyta.rutkowska-tomaszewska@uwr.edu.pl
Anna Mlostoń-Olszewska (Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów) ORCID logoorcid anna.mloston@uni.lodz.pl
Redaktor Języka Angielskiego:    
Katarzyna Walińska, Uniwersytet Łódzki, Studium Języków Obcych nie dotyczy katarzyna.walinska@uni.lodz.pl
Redaktor Statystyczny:    
Wojciech Zatoń, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-7566-187X wojciech.zaton@uni.lodz.pl
Redaktor ds. Organizacyjno-Prawnych:    
Agnieszka Czajkowska, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-7445-887X agnieszka.czajkowska@uni.lodz.pl
Tomasz Florczak, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-9111-3400 tomasz.florczak@uni.lodz.pl
Redaktor Naukowy:    
Joanna Stawska, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0001-6863-1210 joanna.stawska@uni.lodz.pl
Magdalena Ślebocka, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0003-1957-3717 magdalena.slebocka@uni.lodz.pl
Fátima Teresa Sol Murta, University of Coimbra, Portugalia ORCID logo https://orcid.org/0000-0001-7652-7405 fasol@fe.uc.pt
Redaktor ds. umiędzynarodowienia czasopisma:    
Małgorzata Jabłońska, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0003-1465-8818 malgorzata.jablonska@uni.lodz.pl
Sekretariat Redakcji:    
Małgorzata Jędraszczyk, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów nie dotyczy malgorzata.jedraszczyk@uni.lodz.pl
Redaktor Techniczny:    
Monika Wolska, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny nie dotyczy monika.wolska@uni.lodz.pl
Obsługa strony IT:    
Jacek Sikorski, Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny nie dotyczy j.m.sikorski@gmail.com
Dariusz Jędrzejka, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-5512-1788 dariusz.jedrzejka@uni.lodz.pl
Stała współpraca:    
Lena Grzesiak, Uniwersytet Łódzki, Wydział Zarządzania ORCID logo https://orcid.org/0000-0001-5078-1675 lena.grzesiak@uni.lodz.pl
Marta Paduszyńska, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-6156-0154 marta.paduszynska@uni.lodz.pl
Radosław Witczak, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-9746-0016 radoslaw.witczak@uni.lodz.pl
Wojciech Zatoń, UniwersytetŁódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-7566-187X wojciech.zaton@uni.lodz.pl
Artur Zimny, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Instytut Finansów ORCID logo https://orcid.org/0000-0002-6658-952X artur.zimny@uni.lodz.pl
Studenckie Koło Naukowe Analiz i Prognozowania Gospodarczego 4Future, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny nie dotyczy skn4future@gmail.com