Ogłoszenia

Z przyjemnością informujemy, iż od 2021 r. w czasopiśmie Ekonomia Międzynarodowa pojawia się nowa rubryka "Debiuty Naukowe" dedykowana artykułom Młodych Badaczy (studentów i doktorantów). Zgłaszając artykuł do "Debiutów..." należy zgłosić ten fakt w "dyskusji" podczas rejestracji tekstu w systemie.

Teksty kierowane do nowej rubryki podlegają standardowej procedurze publikacyjnej.      

-----

Szanowni Państwo, Drodzy Autorzy i Czytelnicy, nasze czasopismo działa w pełni w wersji on-line zatem bieżąca sytuacja w kraju nie wpływa znacząco na prace redakcji. Nieprzerwanie czekamy na ciekawe i dopracowane merytorycznie teksty.

-----

Serdecznie zapraszamy do składania artykułów do naszego czasopisma – teksty przyjmujemy w sposób ciągły. Data publikacji uzależniona jest od tempa prac redakcyjnych i może się różnić w przypadku poszczególnych tekstów. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby artykuły, które uzyskają pozytywne recenzje, ukazywały się w okresie do 12 miesięcy.

Aby przyspieszyć i ułatwić proces redakcyjny prosimy o zachowanie należytej staranności merytorycznej i technicznej. Teksty przygotowane zgodnie z wymogami edytorskimi będą miały szansę ukazać się szybciej.