Zespół redakcyjny

Redaktor naczelny

dr. hab. Anna Marciniak-Kajzer prof. UŁ (Uniwersytet Łódzki, Polska)
anna.kajzer@uni.lodz.pl
https://orcid.org/0000-0003-1346-9652
Scopus Author ID

Zespół Redakcyjny

prof. dr hab. Lucyna Domańska, Uniwersytet Łódzki, Polska
lucyna.domanska@uni.lodz.pl
https://orcid.org/0000-0002-9978-8306
Scopus Author ID

dr hab. Radosław Janiak, prof. UŁ, Uniwersytet Łódzki, Polska
radoslaw.janiak@uni.lodz.pl
https://orcid.org/0000-0001-8867-7435
Scopus Author ID

dr hab. Marek Olędzki, prof. UŁ, Uniwersytet Łódzki, Polska
marek.oledzki@uni.lodz.pl
https://orcid.org/0000-0002-9851-2324
Scopus Author ID

dr. hist. Ieva Ose, University of Latvia, Łotwa
lvi@lza.lv
https://orcid.org/0000-0003-0370-6669
Scopus Author ID

dr hab. Janusz Pietrzak, prof. UŁ, Uniwersytet Łódzki, Polska
janusz.pietrzak@uni.lodz.pl
https://orcid.org/0000-0003-3929-0802

dr Martin Rundkvist, assoc. res. prof., Uniwersytet Łódzki, Polska
martin.rundkvist@uni.lodz.pl
https://orcid.org/0000-0003-2503-2394
Scopus Author ID

dr hab. Jan Schuster, prof. UŁ, Uniwersytet Łódzki, Polska
jan.schuster@uni.lodz.pl
https://orcid.org/0000-0003-1836-3240
Scopus Author ID

dr hab. Piotr Strzyż, prof. UŁ, Uniwersytet Łódzki, Polska
piotr.strzyz@uni.lodz.pl
https://orcid.org/0000-0001-6846-159X
Scopus Author ID

prof. James Symonds, University of Amsterdam, The Netherlands
j.symonds2@uva.nl
https://orcid.org/0000-0002-5151-5448
Scopus Author ID

Sekretarz redakcji

dr Jolanta Dybała (Uniwersytet Łódzki, Polska)
jolanta.dybala@uni.lodz.pl
https://orcid.org/0000-0002-5635-5834
Scopus Author ID


Rada Programowa

prof. Eduard Droberjar, Katedra Archeologie, Univerzita Hradec Králové, Czech Republic
eduard.droberjar@uhk.cz
Scopus Author ID

prof. Ole Grøn, University of Copenhagen, Department of Geosciences and Natural Resource Management, Denmark

dr. hab. Małgorzata Grupa, Instytut Archeologii Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Poland

prof. dr hab. Sławomir Kadrow, Instytut Archeologii i Etnologii PAN

dr hab. Seweryn Rzepecki prof. UŁ, Poland

prof. Lee Yung-jo, Institute of Korean Prehistory, Cheongju City, South Korea
leeyj@ikp.re.kr